Kazinczbarcikai Katasztrófavédelmi Kirendeltség iskolái

Sorrend Iskola OM Csapatnév Csapattagok Felkészítő neve Elért pontszám
1. Tompa Mihály Református Általános Iskola 201515 Orion Kelemen Réka, Kriston Teodóra, Fodor Fruzsina, Divinszki Martin Suga László 57
2. Gomba Levente Gimnázium 202785 PraH Agócs István, Szabó Richárd, Holló Henrik, Gál Patrik Endrésik Zsolt 47
3. Vasvár Úti Általános Iskola 028907 csokinyuszik Antal Kinga, Budinszki Boglárka, Budinszki Csenge, Nagy Zoé Hamvas Rita 46
4. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 201577 Izmosék Orosz Kristóf, Tóth Levente, Hegedűs Ákos, Tóth Dávid Attila Polácsikné Lénárt Márta 46
5. Berentei Általános Iskola 200656 árvízi hajósok Almási Krisztián, Kovács István, Kiss Máté, Juhász Mátyás Hódosi Péter 45
6. Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola 029231 Tűzoltók Csabai Vera, Hanyecz Gábor, Mihályi Levente, Szabó Alex Tamás Sira László Zoltán 44
7. Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola 028880 Védelmezők Kovács Boglárka Sarolta, Huszár Petra, Papp Adrienn, Kiss Dániel Molnár Anna 43
8. Gomba Levente Gimnázium 202785 kandúrok Balog Dániel, Nagy Benjámin, Lázár Ferenc Ádám, Oláh Adrián Endrésik Zsolt 38
9. Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola 028880 Elharitok112 Lipták Bence, Hegedűs Ádám, Bárdi Péter, Virág Dominik Molnár Anna 37
10. Gomba Levente Gimnázium 202785 Tóberték Várady Csaba, Tóbiás Martin, Dányi Adrienn, Orosházi Laura Endrésik Zsolt 37
11. Ózdi Szakképzési Centrum Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakközépiskolája 203046/002 Firefighter Tóth Dóra, Makádi Laura, Békési Lili, Kiss Cintia Gregus Lajosné 36
12. Ózdi Szakképzési Centrum Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakközépiskolája 203046/002 Szavalagató Bak Noémi, Gál Zsanett, Kiss Petra, Végső Dávid Gregus Lajosné 35
13. Gomba Levente Gimnázium 202785 Cocaine Bari András, Veres Martin, Mező Gábor, Pozsgai Tamás Endrésik Zsolt 35
14. Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskola 228880 Mentőnégyes Gál Renáta, Sáfrány Luca, Lázár Luca, Pelles Benjámin Hegedűsné Demjén Katalin 35
15. Serényi Béla Mezőgazdasági szakképző 202737 KawaiBornyú Virág Róbert, Orha Gabriella, Czóner Frusina, Henyecz Péter Szabó Bianka 34
16. Gomba Levente Gimnázium 202785 Minyonok Szántó Réka, Polonkai Boglárka, Dúl Dominik, Horváth Patrik Endrésik Zsolt 32
17. Vavar Úti Általános Iskola 028907 Vasvár 7d Révész Patrícia, Váradi-Bartha Zoé, Maruzsi Dániel, Éliás Dániel Ujvári Balázs 31
18. Serényi Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola 202737 Bibi Varga Attila, Bohn Patrik, Palincsák Ferenc, Kovács Zsombor Szabó Bianka 29
19. Ózdi SZC Gábor Áron Szakképző Iskolája 203046 Gyuff Vámosi Noémi, Lakatos József, Molnár Vanessza, Váradi Brigitta Popovicsné Albert Mariann 28
20. Borsod Általános Iskola 201563 Edelény Biczók Renátó, Kobida Szilvia, Lakatos Brenda, Lakatos Bogi Mogyorosi Támás 28
21. Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola 200773 Tűzrókák Damu Olivér, Juhász Áron, Boros Brenda, Szvorény István Valentin Káli Tamás 28
22. Gábor Áron Szakképző Iskola 203046 durcisok Dzsenifer, Flóra, Vivien, Tinetta Popovicsné Albert Mariann 26
23. Serényi Béla Mezögazdasági Szakképzö Iskola 202737 Megváltók Kunvári Márton, Erdei Attila, Bétéri Dávid, Nazareczki Dániel Kurtánné Komoróczy Judit 23
24. Gábor Áron Szakképzési Centrum 203046 joker Csóka Lajos, Viski Balázs, Dáni Adrienn, Berehánics Noémi Popovicsné Albert Mariann 23
25. Borsod Általános Iskola 201563 szamuráj Gregóczki Szabolcs, Lakatos Norbert, Lakatos Dorina, Kónya Vanessza, Bordás Rajmond Toth gábor 20
26. Ózdi József Attila Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 200599 Anyaszomorítók Csehkis Bálint, Mártha Ádám, Erdélyi Martin, Krisztián Leonárd Popovicsné Albert Mariann 18

Pontegyezőség esetén a kitöltési időt is figyelembe vettük!