Encsi Katasztrófavédelmi Kirendeltség iskolái

Kedves Versenyzők/Felkészítők!

A verseny kiértékelése lezárult! Gratulálunk az eredményes szereplésért!

A következő sorrend alakult ki az általános és középsikolák tekintetében:

Általános Iskola

Iskola neve Csapatnév Csapattagok Felkészítő Pont Idő
1. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Esze Tamás Tagintézménye Szürkefarkasok Sáfrányos Márk, Polincsár Martin, Mártha Martin, Esztergályos Marcell Mészáros Csaba 62 0:08:32
2. Hegyközi Általános Iskola JUTRIX Juhász Ádám Bodnár Márk Horváth Dorina Tóth Szebasztián Zsolt Szakács Sándorné 54 0:15:42
3. Encsi Zrínyi Ált. Isk. Katasztrófális Négyes Bratu Csenge, Boros Liliána, Miczán Panna, Tvergyák Zsombor László Hajdú Zoltán 48 0:21:04
4. Zempléni Árpád Általános Iskola és AMI táltos Kiss Zoltán Csaba, Kardos Bence, Domoszlai Soma, Király Gergő Téglás Miklósné 44 0:40:40
5. Karcsai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mesterek Dravecki Dániel, Gulya Kitti, Fazekas Ildikó, Czinke Bálint Balogh Sándor Csabáné 43 0:41:37
6. Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Ifi katasztrófavédők Márton Nikoletta, Csuhaj Nikoletta, Balogh Dominik, Thomka Balázs Bártfai István 42 0:25:08
7. Tolcsvai Általános Iskola Ügyes T.7. Horváth Alexandra, Hédervári Dávid, Soltész Csenge, Butkai Bálint Hochrekné Szabó Csilla 42 0:28:16
8. Szalaszendi Körzeti Általános Iskola Fantasztikus négyes Kiss Márk, Csattos Martin Dominik, Cziper Bence, Fazekas Szabolcs Üveges Zoltán 41 0:36:34
9. Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Misi és a Supergirls Zalatnai Roxána, Mester Patrícia, Szabó Eszter, Majoros Petra, Pauljucsák Mihály dr. Perényiné Vitányi Éva 39 0:18:06
10. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Jókai Mór Tagintézménye Istenek Szabó Ákos,Balog László Roland,Balabás Botond Czilli Orsolya Balogh Lilla Bálint Attila 38 0:10:55
11. Béres Ferenc Általános Iskola mzkr Bohács Kristóf, Gál Renáta, Gál Miklós, Ujj Zoltán Csengő Szabolcs 38 0:20:23
12. encsi Zrinyi Általános Iskola Tüzesek Németh Viktor, Rubi Laura, Szlanyi Martina, Szabó Gergő Hajdu Zoltán 33 0:14:51
13. Károlyi Gáspár Általános Iskola Ha tűz van mi eloltjuk Bartus Ferenc, Burda Szabolcs, Rozgonyi Gábor, Vinter Balázs Molnár István 32 0:45:00
14. Károlyi Gáspár Általános Iskola Super csapat Molnár Rebeka,Menyhért Fanni,Kovács Krisztián,Szántó Krisztofer Molnár István 31 0:19:17
15. Hegyközi Általános Iskola Hollóháza Tagintézmény tűzoltók Nagy Martin, Tirpák Kristóf, Tóth Zsolt Dániel ,Szemán Ákos Sápiné Trembulyák Tünde 29 0:25:59

Középiskola

Iskola neve Csapatnév Csapattagok Felkészítő Pont Idő
1. V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium A Feláldozhatók Bodnár Gábor,Csoma Árpád,Berei Martin,Juhász Gergő Szabóné Hornyák Emőke 56 0:10:21
2. Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Firedragons Bialkó Flóra,Hornyák Balázs,Éliás Dániel,Tóth Gábor Bialkóné Horváth Krisztina 46 0:33:22
3. Wesley János Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Előkészítő és Speciális Szakiskola, Kollégium és Szakképző Iskola wesley11 Balogh László, Gulyás Bálint, Gulyás Levente, Madarasi Gábor Gyulai Annamária 35 0:15:44
4. Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos gimnázium és Szakképző iskola Kossuth Almágyi Patrik Kuczik István Czigányi Tamás Balla Szilveszter Vitányi Szimonetta 32 0:18:42