Kazincbarcikai Katasztrófavédelmi Kirendeltség iskolái

Kedves Versenyzők/Felkészítők!

A verseny kiértékelése lezárult! Gratulálunk az eredményes szereplésért!

A következő sorrend alakult ki az általános és középsikolák tekintetében:

Általános Iskola

Iskola neve Csapatnév Csapattagok Felkészítő Pont Idő
1. Tompa Mihály Református Általános Iskola Okoskák Kelemen Réka, Kriston Teodóra,Fodor Fruzsina, Divinszki Martin Suga László 56 0:11:55
2. Új Esély Oktatási Központ Vörös láng Bartus Honoráta, Lakatos Katalin, Ragán Dávid, Kónya Zsolt Hermann Ildikó 52 0:13:03
3. Szendrői Apáczai Csere János Általános Iskola Szendrői Tűzmadarak Keresztesi Zsombor, Bányai Boldizsár, Szabó Barnabás, Ádám Renátó Petró János 49 0:42:32
4. Borsodi Általános Iskola GrimesTeam Kovács Richárd, Jászter Miklós, Ganyi Henrik Brúnó, Bodnár-Gáll Réka Pető József 47 0:19:04
5. Lajos Árpád Általános Iskola julien Kótai Norbert,Lingura Dominik, Pál-Kutas Tamás,Anga Kakszi Titusz Icsó Szabolcs 47 0:30:28
6. Kalász László Általános Iskola Izsó Miklós Tagiskolája Izsó Molnár Levente, Zabari Zsolt, Veres Balázs, Szarka Zoltán Zeleni József 46 0:39:09
7. Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola Boldva DBKD Havrán Dominika, Kovács Boglárka, Horváth Diána Beáta, Kolozsvári Kevin Sira László Zoltán 43 0:07:47
8. Borsodi Általános Iskola Kottafejek Kónya Vanessza, Lakatos Brenda, Lakatos Krisztián, Lakatos Martin Kolumbán Gábor 43 0:15:11
9. Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskola mentőnégyes Lázár Anna, Bartha Patrik, Krányák Noémi, Szabó Lilla Lenke Hegedűsné Demjén Katalin 43 0:16:32
10. Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola Mentőkecskék Kozma Axel , Tóth Norbert , Menczel Kristóf , Féderer Benjámin Molnár Anna 43 0:21:29
11. Borsodi Általános Iskola Másnaposok Tóth Bertalan Stefán Diána Kolompár Zoltán Lakatos Gabriella Rácz József 42 0:22:00
12. Berentei Általános Iskola Villámcsapás Gáspár Márk, Kovács István, Csóka Szilárd, Kalocsai László Hódosi Péter 40 0:44:06
13. Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola biztonságos lányok Lénárt Luca, Salagvárdi Vivien,Abari Nikol, Varga Boglárka Molnár Anna 38 0:17:43
14. Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola Boldva GYÍKOK Jantek Gergő, Horváth Béla, Aranyosi Lóránt, Szabó Alex Sira László Zoltán 37 0:24:45
15. Borsodi Általános Iskola Heroes Tóth Fruzsina, Galambos Dániel, Kádas Vivien, Lázi Levente Tóth Gábor 32 0:22:50
16. Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola Hurrikán Boros Brenda, Kölönte Hunor, Bak Kristóf, Forgács Tibor Káli Tamás 31 0:25:57
17. Árpád Fejedelem Tagiskola Bombasztikus négyes Csabi, Krisz, Márk, Dávid Kiss Géza 31 0:31:34
18. Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskolája Hunyadi Lovagjai Méhész Anna, Kiszel Jázmin, Puskás Martin, Serflek Gergő Boczki Attila 31 0:36:06
19. Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola csipetcsapat Ezenwa Jennifer Amarachukwu, Lakatos Ramóna, Dányi Boglárka, Forgács Tünde Kiss Géza 25 0:31:18

Középiskola

Iskola neve Csapatnév Csapattagok Felkészítő Pont Idő
1. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és KollégiumDeák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola Tagiskolája SPÁRTAIAK Kucskár Róbert, Lakatos Ádám, Kacsinkó Attila, Zólyomi Ádám Kóti Lajos 50 0:22:44
2. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Deák Ferenc Szakképző Iskola és Kollégium Deák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola Tagiskolája ÉSZBONTÓK VARGA IZABELLA -UJVÁRI MÓR- BÉKÉSI LILI – KOCSIS DIÁNA KITTI Gregus Lajosné 47 0:15:05
3. Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola Feláldozhatók Máté Mátyás,Lukács Martin,Lukács Máté,Rémiás Marcell Tóth Kitti 46 0:09:41
4. Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola Tsunami Dudu Ádám, Csipkés Marcell, Rencsisovszki Tamás, Kovács Donát Csikász Orsolya 44 0:09:59
5. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és KollégiumDeák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola Tagiskolája Deák tűzoltói Áll Bence, Bene Gábor, Halászi Dominika, Lukács Henriett Gabriella Gregus Lajosné 43 0:14:52
6. Gomba Levente Gimnázium Csintalanok Kiss Roland, Sasvári Patrik, Gaga Cintia, Benke Bianka Endrésik Zsolt 43 0:22:48
7. Serényi Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola Lánglovagok Csukodi Jácint Nazareczki Dániel Kunvári Márton Havrán Martin Kurtánné Komoróczy Judit 39 0:26:47
8. Gomba Levente Gimnázium Skájvóker Lalyosok Mező Gábor, Pozsgai Tamás, Holló Henrik, Kis Krisztián Endrésik Zsolt 38 0:29:48
9. Gomba Levente Gimnázium Jobbik Dúl Dominik,Polonaki Boglárka,Dányi Adrienn,Horváth Patrik Endrésik Zsolt 36 0:23:04
10. Ózdi Bródi Imre Szakképző Iskola Gábor Áron Szakképző Tagiskolája ÉLETREVALÓK Balogh János Szabó Vanessza Soltész Gábor Simon Patrik Popovicsné Albert Mariann 33 0:32:44
11. Gomba Levente Gimnázium Mentőosztag Papp Ferenc, Makó Edgár, Száva Zsófia, Tóth Ivett Endrésik Zsolt 30 0:23:37